12

Digital Futures

Digital Futures je síť meetupů napříč evropou pod záštitou společnosti Tietoevry, která je poskytovatelem komplexních IT služeb. Se svým týmem 24 000 expertů je největším severoevropským dodavatelem produktů v oblasti komunikace a moderních technologií.
Cílem platformy Digital Futures je propojit účastníky, kteří sdílejí vášeň pro IT a digitální trendy.

Jednoduchá, ale zároveň výstižná grafika, symbolizuje novou éru a snaží se nás vtáhnout do digitálního světa a vzdělávat. Vše je umocněno kontrastem barev, který vychaýzí z oficiálního brandmanuálu Tietoevry. Výrazným prvkem v grafice je zvolený font a "maskot" v podobě AI robota doplňují celkový design.

Navrhli jsme vizualni identitu, která byla aplikována nejen pro on-line marketing, ale i pro různé tiskoviny, jako jsou například billboardy, rollupy, kartičky na krk atd...

Celá síť meetupů je propojena nejen vizuálem, ale i webovou stránkou, kde jsou všechny přednášky a události přehledně rozděleny dle zemí v kterých se tyto meetupy konaly jako je Česká republika, Slovensko, Polsko, Rumonsko, Ukrajina.

navrhnuto pro
Tietoevry Czechia s.r.o.
služby
Identita
Webdesign
Tiskoviny
Socíální media
odvětví
IT

This is a heading.

Lorem ipsum je označení pro standardní pseudolatinský text užívaný v grafickém designu a navrhování jako demonstrativní výplňový text při vytváření pracovních ukázek grafických návrhů. Lipsum tak pracovně znázorňuje text v ukázkových maketách předtím, než bude do hotového návrhu vložen smysluplný obsah.