12

Protalexa

Společnost Protalexa je předním dovozcem ortopedicko protetických dílů od společnosti Blatchford, jenž se neomezuje pouze na protézovou výrobu, ale vede i v oblasti výzkumu a inovací ve světě. Již více než 130 let udržuje nepřetržitý vztah přímo s lidmi, kteří používají umělé dolní končetiny.

Hlavní myšlenkou společnosti je zlepšení kvality života. Tomu odpovídá i navržené logo. Centrálním prvkem je začáteční písmeno P, které v sobě skrývá elegantně naznačený tvar křídla, symbolizující nejen vzlet k lepší budousnosti, ale také aktivní a neomezený životní styl. Logo je také připomínkou, že pohyb je nezbytným prvkem lidského života a Protalexa je tady, aby pomáhala obnovovat a zlepšovat tento klíčový aspekt.

Identita firmy je reflektována jak ve vizuální komunikaci na sociálních sítích, tak je přenesena i na webové stránky s online katalogem produktů.

navrhnuto pro
PROTETIKA PROTALEXA s.r.o.
služby
Firemní identita
Webdesign
Tiskoviny
Socíální media
odvětví
Ortotik-protetik

This is a heading.

Lorem ipsum je označení pro standardní pseudolatinský text užívaný v grafickém designu a navrhování jako demonstrativní výplňový text při vytváření pracovních ukázek grafických návrhů. Lipsum tak pracovně znázorňuje text v ukázkových maketách předtím, než bude do hotového návrhu vložen smysluplný obsah.